Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6 Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6 Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6 Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6 Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6 Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6

Galda Spēles Veselīgs Chequers Rotaļlietas Koka Spēlēt Šahu Bērniem Aksesuārus Spēle Iekštelpu Interaktīvā Rotaļlieta, Vecāku un bērnu Radošo J6T6

€5.37 €3.49
Pieejams
d789

Tagi: valdes šahs, šaha stick, šaha klubs, analog šaha pulkstenis, skatīties šahu, spēle taimeris, bīskaps šahs, šaha pulkstenis profesionālās, šaha komplekts, lēciens.

 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  Sertifikācija: Ķīna sertificēts (3.C)

  Apraksts:

  Lietošanas instrukcijas:

  1.2 spēlētāju spēle

  2. Sākt spēli un vietu, piecas ripas uz katru pusi no kuģa.Slaids abi gali ar gumiju uz sānu rievas, lai tie snap savā vietā.Divi spēlētāji tikai apsveicama, "High Desmit" stilu, lai sāktu spēli.

  3. Spēlētājs izmanto gumiju, lai uzsāktu ripa no durvīm līdz nav ripa, kas atrodas tai blakus.Spēlētāju nav, savukārt, viņi vienkārši piepildīt un uzņemt tik ātri, cik vien iespējams.Tas, kurš atbrīvo valdes pirmo uzvaru.

  4. Papildu Punisher Spēle Variācijas

  Pieredzējušiem spēlētājiem, Punisher ir interesants variants par spēli.Katru reizi, kad jūs uzsākt hokeja bumbu bez iet caur vārtiem, jums ir uzņemt pretinieka hokeja un stāvēt malā, kamēr skandētu "es pieņemu savu sodu.

  Specifikācijas:

  Produkta parametri:

  Materiāls: koks

  Produkta izmērs: 35 * 21 * 3CM

  Produkta svars: aptuveni 500g

  Paketē Iekļauts:

  Galdiņš * 1 Šaha gabals * 10

  Paldies par jūsu uzmanību, ja jūs vēlaties nopirkt vairāk, nekā mēs sarakstā, lūdzu, sazinieties ar mums.Ja jums ir nepieciešams vairāk, šo preci ,jūs varat sazināties ar mums.mēs dos jums mūsu labāko cenu.Atstāj savu zinojumu!

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti