AW07A Antenas Analyzer AW07A Antenas Analyzer AW07A Antenas Analyzer AW07A Antenas Analyzer AW07A Antenas Analyzer

AW07A Antenas Analyzer

€214.49
Pieejams
d624

Tagi: antenas hf, portatīvā antena analyzer, analyzer analog antena, hf swr mērītājs, Spektra Analizators Antena, antenas analyz, digitālo antenu analyzer, hf antenas analyzer, antenas swr, AW07A.


 • modname=ckeditor

  Antenas analyzer

  lietotāja rokasgrāmata

  Papildus pamata funkcijām, antenu analyzer un bezvadu frekvenču mērītājs, tas arī ir funkcijas, kapacitāte un induktivitāte mērīšanas aplēses.Tas var būt aprīkots ar ļoti vienkāršu noteikšanas spole ķēdes un var uzreiz ir iecirtums tabula funkciju.Tā ir piemērota testēšanas, regulēšanas un saistītos eksperimentos 50 omi antenas padeves sistēma ar amatieru radio līdz 160 m vilnis līdz 70 cm katrā amatieru diapazonā.

  Pirmkārt, pamata specifikācijas

  1. Frekvenču diapazons: 160 miljoniem eiro+HF+VHF+UHF (ar nelielu pārtraukumu starp 1,5-490MHz, bet, kas atbilst nepārtrauktības diapazonā no 1.6-56MHz un 135-175MHz un 400-470MHz)

  2. Izejas amplitūda: virsotni open circuit ir par 2V.

  3. Stāv vilnis vērtība (SWR): Testa diapazonā no 1 līdz 10.

  4. Kompozīta pretestība (Z): testa diapazons ir 10~500 omi.

  5. Barošanas apraksts: DC strāvas padeve, izmantojot ārējo spriegumu 10.8~12.5 V, slodzes strāva 500 ma vai vairāk, pozitīvo un negatīvo iekšā DC sēdeklis, iebūvēti 8. iedaļa 5 akumulatora klipu.Ieteicams izmantot 10.8 V iebūvēts barošanas sastāv no trīs komplekti litija baterijām, lai samazinātu svaru, ja, izmantojot akumulatoru klips, mēģiniet izmantot No. 5 akumulators ar labu sārma hermētiķi.Kopumā, minimālais uzlādes baterija ir 9.6 V. Tas ir labākais, lai salīdzinātu testa rezultātus, pirms apstiprina, ka nav nekādu problēmu.Centieties, lai izvairītos no strāvas piegādes, kas augstāka par 13V, un UV segmentā shēmas var tikt bojāti sakarā ar pārmērīgu enerģijas patēriņu.

  Strāvas patēriņš: 10V eksperimentālās regulētā elektroenerģijas padeve, slēdzi ir AUGSTFREKVENCES joslas stāvokli, LCD apgaismojums tiek izslēgts, maksimums ir 150mA; apgaismojums ir ieslēgts ar maksimālo strāvu 200mA.UV josla ir aptuveni 165 mA un 240 mA, attiecīgi.

  6. Ekrāns: Atvērts antena, displejs rāda SWR>9.9, Z>1KΩ.Pēc ieceļošanas analizatora funkcijas, pirmajā rindā ekrāna parāda frekvences vērtību, joslas maiņa segmentāciju vēstuli, un stāv vilnis attiecība SWR, un otrajā rindā rāda pretestību R j pretestība: kompleksā pretestība Z un SWR vērtības.Pārējo displejs ir sīkāk aprakstīti tālāk.

  Otrkārt, pogas un izvēlnes instrukcijas

  Barošanas slēdzis PWR, uz augšu pogu uz Augšu, uz leju pogu uz Leju, UV joslā un HF band slēdzis UV/HF, U joslu un V band slēdzis U/V (šādu pāreju ir spēkā tikai pēc tam, kad UV/HF nospiediet) pārslēgšanas pogas un frekvenču selektora pogu, MELODIJA un to kombinācijas pabeigt dažādus testa uzdevumus.Šādi ir apvienota ar menu display (par papildu skaidrojums:

  Boot funkcija atlases instrukcijas

  PWR: Nospiediet šo pogu, vien lai ieslēgtu power analyzer.Šī izvēlne parāda dizaineris izsaukuma signāls un apgaismojumu atvērt pogu uzvedne.Nospiediet taustiņu U, par pus sekundi, lai ieslēgtu apgaismojumu.Ja jūs nenospiežat nevienu taustiņu, kavēšanās automātiski ievadiet frekvences mērītājs pēc 1 sekundes.Un antenas analizatora funkcijas izvēlne.

  Turklāt, ja jūs nospiediet U vai D taustiņu, un pēc tam ieslēdziet jaudu, jums būs ievadiet inductor vai kondensators testa valsts.Šī funkcija var sniegt tikai atsauces vērtību ietekmes dēļ sadalījumu parametri un testa ceļi instrumenta un detaļas, kas jāpārbauda.Tas netiek izmantots kā standarta.Pamatojoties uz vērtību, bet var sniegt labas atsauces par kondensatoru un inductor vērtības, kas nepieciešamas antenas konfigurācijas.

  Uz augšu, uz Leju-Ar attiecīgo saīsinājumu ekrāna uzvedne ir D un U attiecīgi.Pēc tam, kad jauda ir ieslēgta, D-FC, U-ANT Analyzer, un DC: XX.XXV tiek parādīti attiecīgi.Nospiediet taustiņu D, lai izvēlētos frekvences mērītājs funkciju, nospiediet taustiņu U, lai izvēlētos antenas analizatora funkcijas, un atpakaļ ir barošanas spriegums aplēses vērtības.

  Frekvences mērītājs instrukcijas

  Frekvenču mērītājs ir MHz.Fg nozīmē, ka ātrgaitas vārti parāda 3 derīgas vērtības aiz komata, un Sg nozīmē, ka lēna vārti var displejs 4 derīgas vērtības zīmēm aiz komata.Nospiediet taustiņu U un D taustiņus, lai brīdis, lai pārslēgtos.Lai gan frekvences mērītājs šīs analyzer ir kalibrēts, var būt kļūdas, ko rada starpība viļņu signāla sevi mēra un nestabilitāte atsauces avotu instruments.Nelietojiet to biežums standarta, bet var atklāt nezināmo mašīna.Pārsūtīšanas frekvence nodrošina efektīvu atsauces.Frekvenču mērītājs dod augstfrekvences sprieguma vērtību, kas atbilst atsauci lauka stiprums REF FS antenas beigās sasniedzot pārbaudes ķēde.To var prognozēt, vai elektromagnētiskā vide jūt ar antenu, ir radusies akūta ietekme uz testa rezultātu analyzer.Ja spriegums ir pārāk augsts, skaitītājs nevar Sniegt precīzus testa rezultātus, tāda pati problēma ir ar līdzīgu preču analizatori.Analizatora arī televīzijas antenas-sensoru signālu atkal-sprieguma signālu, lai izvairītos no ierīces bojājumiem.

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti