1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa 1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa 1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa 1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa 1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa 1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa

1gb Jogas Paklājiņš Ceļa Pamatni, Elkoņa Spilvenu 6mm Der Standarta Paklāji Joga, Pilates Grīdas Treniņu Jogas Ceļa un Pad Izlases Krāsa

€2.90 €2.81
Pieejams
d193061

Tagi: jogas ceļa un pad bieza, grīdas sporta, fila jogas paklājiņš, grīdas, vingrošanas paklājiņš, exercise mat, liels jogas paklājiņš, negodīgi ceļsargus, nike ceļsargus, paklājiņš, sporta, fit mat.

 • materiāls: Citi
  piliens kuģniecība: atbalsts
  Modeļa Numurs: jogas ceļa mat
  Biezums: 6 mm (Iesācējs)
  Garums: Other

  Produkta informācija:

  1、Premium Materiāls: paklājiņš ir izgatavots no netoksiskiem TPE materiāla, tāpēc to var sniegt spēcīgu atbalstu ceļgaliem uz zemes, un tā ir neslīdoša abās pusēs.

  2、Vairākiem Mērķiem: mat ir liels dārzkopības, kas ir arī ideāls, lai peldēšanās, mājas darbus, vingrošanas un jogas, kempings, mājās, uzstādīšana un apkope, auto remonts, gleznotājs, galdnieks, dārznieks, utt.

  3、naudas Sodu Kuģiem: mat funkcijas sabiezējis aizsardzības līmeni, tādējādi bloķējot aukstā veikts ar zemi, un karstums un mitrs, un mat ir universāls četru sezonu, demonstrējot ar dubultu ūdensnecaurlaidīga slāņa aizsardzību, kas ir viegli tīrāma.

  4、Pareizu Izmērs: mat funkcijas optimālo lielumu (aptuveni)38*21cm/14.96*8.27 dizaina nodrošināt ērtu un dabas poza, tāpēc, ka tur ir pietiekami daudz vietas, lai jūsu ceļgaliem, kamēr tas vēl ir viegli uzglabāt.

  5、Daudzpusīga Lietošana: Vai esat dārzkopība, veicot automašīnas remontu, vai to dara iekštelpu darbus, āra kempings, joga, fitness, Pilates, un, piemēram, mat ir ideāls, lai jūs, kas var tikt izmantoti, un paklājiņš ir viegls, un pārnēsājamo.

  1.Premium Materiāls: paklājiņš ir izgatavots no netoksiskiem TPE materiāla, tāpēc to var sniegt spēcīgu atbalstu ceļgaliem uz zemes, un tā ir neslīdoša abās pusēs.

  2.Vairākiem Mērķiem: mat ir liels dārzkopības, kas ir arī ideāls, lai peldēšanās, mājas darbus, vingrošanas un jogas, kempings, mājās, uzstādīšana un apkope, auto remonts, gleznotājs, galdnieks, dārznieks, utt.

  3.Soda Kuģiem: mat funkcijas sabiezējis aizsardzības līmeni, tādējādi bloķējot aukstā veikts ar zemi, un karstums un mitrs, un mat ir universāls četru sezonu, demonstrējot ar dubultu ūdensnecaurlaidīga slāņa aizsardzību, kas ir viegli tīrāma.

  4.Piemērots Lielums: mat funkcijas optimālo lielumu (aptuveni)38*21cm/14.96*8.27 dizaina nodrošināt ērtu un dabas poza, tāpēc, ka tur ir pietiekami daudz vietas, lai jūsu ceļgaliem, kamēr tas vēl ir viegli uzglabāt.

  5.Daudzpusīga Lietošana: Vai esat dārzkopība, veicot automašīnas remontu, vai to dara iekštelpu darbus, āra kempings, joga, fitness, Pilates, un, piemēram, mat ir ideāls, lai jūs, kas var tikt izmantoti, un paklājiņš ir viegls, un pārnēsājamo.

  Specifikācijas:

  Materiāls: TPE

  Izmērs(aptuveni): 38*21*0.6 cm/14.96*8.27*0.2 jo

  Iepakojuma Saraksts:

  1 * Ceļa Mat (random krāsu)

  Produkta Attēli:

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti