Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību

Pastāvīgā Boksa Maisu Piepūšamās Akrobāts Fitnesa Dekompresijas smilšu maisiem Bērniem, Pieaugušajiem Drošību un Izturību

€19.11 €16.05
Pieejams
d174

Tagi: kaste vilcienu, boksa maiss, boksa stends vieglajām mma, bārs kaste, kaste sandbag, soma perforators, box stends, kaste simulators, soma vilcienu, bumbu perforators, soma bokseris.

 • feature1: Augstas kvalitātes PVC
  Modeļa Numurs: Pastāvīgā Boksa Maisu
  feature3: Viegli pārnēsājams
  Vecums: >No 8 Gadiem
  Feature4: Praktiski un Droši
  Feature5: Ātra piegāde
  feature2: Drošību un Izturību
  Veids: Sandbag Kategorijas

  Aizzīmju Punktiem:

  1、Augstas kvalitātes PVC: piepūšamiem boksa kolonna ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC celtniecības materiālos.Tā pasākumi par 61inches / 155CM augstumā, un tas rebounds ātri un klusi.Liels, lai ikviens varētu izmantot un spēlēt.

  2、Drošību un Izturību: Stabilu PVC materiāli garantē drošību un izturību.Turklāt mīkstas gumijas ir iepildīta boksa ringā un ir noslēgts.

  3、Lietošanas Veids: Atveriet apakšējo un piepildiet to ar ūdeni vai smiltīm, lai pievienotu svaru un padara to stand stabili uz zemes.

  4、Ideāls Fitnesa: Apstrāde ar smilšu maisiem ir ideāls fitnesa un stresa.Uzlabo koordināciju un lokanību, sadedzināt kalorijas un samazināt stresu, vienlaikus palielinot elastību un roku-acu koordināciju.Katru reizi, kad jūs hit bumbu, tas ir arī ideāla izvēle Taekwondo apmācība.Var lietot pieaugušajiem un bērniem.

  5、Praktisks un Drošs: mācību kolonnā var salocīt un uzglabāt.Tā ir praktiska, droša, un ideāli piemērots bērnu boksa pasniedzēju, jo nav ievainojumu risku, kas ļauj jums, lai sadedzinātu kalorijas un atbrīvot stresu.Tas noteikti ir lieliska dāvanu izvēle.

  Augstas kvalitātes PVC: piepūšamiem boksa kolonna ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC celtniecības materiālos.Tā pasākumi par 61inches / 155CM augstumā, un tas rebounds ātri un klusi.Liels, lai ikviens varētu izmantot un spēlēt.

  Drošība un Izturība: Stabilu PVC materiāli garantē drošību un izturību.Turklāt mīkstas gumijas ir iepildīta boksa ringā un ir noslēgts.

  Lietošanas Veids: Atveriet apakšējo un piepildiet to ar ūdeni vai smiltīm, lai pievienotu svaru un padara to stand stabili uz zemes.

  Ideāls Fitnesa: Apstrāde ar smilšu maisiem ir ideāls fitnesa un stresa.Uzlabo koordināciju un lokanību, sadedzināt kalorijas un samazināt stresu, vienlaikus palielinot elastību un roku-acu koordināciju.Katru reizi, kad jūs hit bumbu, tas ir arī ideāla izvēle Taekwondo apmācība.Var lietot pieaugušajiem un bērniem.

  Praktiski un Droši: mācību kolonnā var salocīt un uzglabāt.Tā ir praktiska, droša, un ideāli piemērots bērnu boksa pasniedzēju, jo nav ievainojumu risku, kas ļauj jums, lai sadedzinātu kalorijas un atbrīvot stresu.Tas noteikti ir lieliska dāvanu izvēle.

  Funkcijas:

  Viegli pārvadāt; var izmantot jebkurā laikā, jebkurā vietā

  Specifikācijas:

  Piepūšamās augstums:

  Mazs izmērs: par 145CM/57.08 gadā

  Liela izmēra: par 155CM/61.02 gadā

  Iepakojuma Saraksts:

  1 * Piepūšamās Boksa Pastu

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti