Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks

Spēcīgs auto remonts, riepu elektriskā vēja ieroci brushless litija bateriju ietekme piedurknēm uzgriežņu atslēgu glabāšanas rīks

€358.51
Pieejams
d149282

Tagi: lielgabals pakaramais, pistole stāvēt, lielgabals stāvēt, ietekmes ieroci riepas, ietekmes ieroci, rīku, displeja pistoli, ietekmes gaisa pistoli pneumat, ietekmes ieroci, riteņu, lielgabals atbalsts, ietekmes ieroci, pneimatikas.

 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  Veids: Rokas Instrumentu Daļas

  Pircēji paziņojums

  Hello, Dear Pircējs Draugiem!Lūdzu, izlasiet tālāk uzmanīgi, pirms iegādāties produktu.

  Šis produkts ir nosūtījis Debon Express.

  1. Lūdzu, pilnībā uzlādējiet akumulatoru, pirms saņemt produkta izmantošanai.Uzlādes jādara vēdināmā, sausā un atvērtu vietu, un nav viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas vielas jāuzglabā apkārt.Tas aizņem vairāk nekā trīs stundas (5AH akumulatoru) vai vairāk nekā divas stundas (4AH akumulators) no akumulatora pilnas uzlādes.

  Otrkārt, izmantot laiku, galvenokārt, ir atkarīgs tas, kā klienti izmanto.Akumulators, šī mašīna ir pilnībā uzlādēts un riepu skrūves no trolejbusa ir aptuveni 400 (5AH akumulatoru) vai 300 (4AH akumulators).

  3. Maksimālais griezes moments mašīnas ir 900 Nm (maksimums), kas ir līdzvērtīga trešā līmeņa griezes momentu, 6-8 kg/cm2 gaisa spiediens par mazu vēja ieroci.

  4. Elektriskā uzgriežņu atslēga nav nepārtrauktas darba rīks.Nepārtraukta darba laiks nav ilgāks par 5 sekundēm.

  Piektkārt, elektriskā uzgriežņu atslēga nav dinamometrisko atslēgu.Pēc tam, izmantojot elektriskā uzgriežņu atslēgas savienojumam, kas prasa specifisku griezes momentu, griezes momenta mērītāju, kas jāizmanto, lai noteiktu griezes momentu.

  6. Garantijas periods šī mašīna ir 6 mēnešu laikā no dienas, atstājot rūpnīcas.Pareizu uzglabāšanu un saprātīgu izmantošanu, nē bojāšana, ūdens un eļļas utt., bez garantijas.Bezmaksas ilgtermiņa garantija uz nelielas problēmas.

  7. Tehniskās apkopes instrumentus saskaņā ar izmantotā summa.Auto remonts, riepu trīs mēnešu laikā, nelietojiet pārāk daudz tauku uz ātrumkārba, ietekmes ierīces sastāvdaļu, un kvadrātveida vārpstu caurumi (izjaukt mašīnas alumīnija apvalks); vienu mēnesi vai atrast mašīnu ir neparasti trokšņu līmenis brīvgaitā, un nomest no motora eļļa ir piemērota, lai pārvades kvadrātveida vārpstu un alumīnija apvalku, lai samazinātu berzi.

  8. Problēma atgriešanas un apmaiņas.7 dienu laikā, saņemot preci, ja prece nav lietota un iepakojuma aksesuāri ir neskarts, un tas neietekmē vidējās pārdošanas, jūs varat pieteikties, 7 dienas atpakaļ bez iemesla; 7-dienu atgriešanas bez iemesla, pircējs bezmaksas piegāde produkts ir atbildīgs par atdošanas, non-bezmaksas piegāde Atbildīgs par turp-atpakaļ pastmarkas.7 dienu laikā pēc tam, kad darījums ir veiksmīgs, produkts ir kvalitātes problēmas, jūs varat vērsties kvalitātes problēmas apmaiņu, pārdevējs ir atbildīgs par pastmarkas un atpakaļ.

  Deviņi, šī mašīna ir pārdota bezsaistē, par vairāk nekā diviem gadiem, galvenokārt piegādā auto apdrošināšanas veikalos, riepu veikalos (mainīt sniega riepām) un remontdarbnīcas.Ražotāji kuģis tieši, lielos daudzumos un par labāku cenu, lūdzu, zvaniet (WeChat) 13362618186

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti