SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs

SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20KM 1310/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5pairs

€114.32 €88.02
Pieejams
d1089

Tagi: pārslēgšanās pārnesumkārba līgava, samsung s9 gadījumā maska, pāriet peldošā 220v, sgtraight matu idejas, slēdzis, kursorsviras zila, samsung s9 gadījumā dont, samsung s9 gadījumā camo, slēdzis gaismas medicīnas, slēdzis priekšējo lukturu jac.

  • Saderība: Saderīgas ierīces kodu prasa ziņojums
    SC 20km: 1310/1550nm
    Viļņa: 1310/1490/1550nm
    materiāls: Rūpniecības grade
    Datu pārraides ātrums: 1,25 G
    Temperatūra: -40~+80Celsius
    Savienotāja tips: SC
    Zīmola Nosaukums: ANDDEAR
    Preces Nosaukums: 1,25 G SC Single Fiber SFP Optisko Module SFP Transīvers
    Šķiedras Tips: Singlemode vienu fiber
    Modeļa Numurs: ANDDEAR-LC15

    1,25 G SC 20KM 1310/1550nm Rūpniecības grade Vienu Fiber SFP Optisko Module SFP Raiduztvērēju 5pairs Lūdzu atstāt mums ziņu par to, kuru zīmolu jūsu slēdzis ir saderīgi.Mēs nosūtīsim saderīgu SFP moduļi, kā jūsu pieprasījumu.

    Tas ir rūpnieciskās kategorijas (-40~80 grādiem pēc Celsija)

    1. Datu pārraides Ātrums:1.25 Gb/s

    2. Pārraides Attālums:20KMKM (gada 9./125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

    3. Viļņu Garums: 1310nm/1490nm/1550nm

    4. Šķiedras Veidam: Single Mode Single Fiber (SMF)

    5. Ar DDM/DOM: Iekšējā vai Ārējā Kalibrēšana

    6. Zemas jaudas izkliedes

    7. Atbilst ROHS un Radīt Brīvu

    8. Karsti pluggable , Plug and Play

    9. Pavisam Jaunā, Augsta Kvalitāte,

    Slēdzis, lai Pārslēgtos interfeiss

    Switched backplane programmas

    Rūteris/Serveris interfeisa

    Citas optiskās pārraides sistēmas

    sfp media converter

    Produkta Funkcijas

    Nedzesējamas Lāzera Diode ar MQW Struktūra

    InGaAs PIN-TIA Photodiode Uztvērējs

    Sasniegt 20 km Pārraides Attālumu gada 9./125µm SMF

    DUAL Viena Režīma Raiduztvērēju SFP Nospiedumu LC Optisko Interfeisu

    Atbilst SFP MSA un SFF-8472

    Digitālās Diagnostikas Uzraudzības Interfeiss

    Vienotā +3.3 V Strāvas Padeve

    LVPECL Diferenciālis ievade un izvade

    LVTTL Signālu Atklāšana Izejas

    Atbilst ITU-T G. 957

    Atbilst RoHS un Radīt Brīvu

    Metāla Būra par Zemāku EMI

    Darbojas Lieta Temperatūras:

    Rūpniecības -40 līdz +85°C Produkta Apraksts

    Absolūtais Maksimums Vērtējumiem

    P a r a m e t r

    S ym b o l

    M

    T ā p

    M a x

    U gnīda

    S t o r a g e T em pe r a t u re

    T s t

    - 4 0

    -

    + 8 5

    ° C

    O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu re

    T C

    P 2

    -

    + 7 0

    ° C

    -

    ° C

    -

    ° C

    P o w e r Su ppl y V ol t a g e

    V CC

    3 . 1

    3 . 3

    3 . 5

    V

    P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

    CC I

    -

    -

    30 0

    mA

    D a t a t e Ra

    D R

    0 . 0 5

    1 . 2 5

    1 . 3

    G b p s IETEICAMĀS DARBĪBAS VIDE Parametriem Simbolu Min.Tipisks Max Vienības Barošanas Spriegums V CC 3.135 3.3 3.465 V Strāvas Padeve Strāvas Icc 350 mA, kas Darbojas Lieta Temperatūras TI -40 25 85 ℃

    Uzņēmuma Informācija

    Iepakojums Un Transportēšana

  • Recenzijas (0)

    Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti