Par mums

Deju klubs „Evita” piedāvā aizraujošu deju apmācību bērniem un pieaugušajiem, uzsverot kā galveno - gūt prieku no dejošanas patīkamā atmosfērā.

Mūsu skolotāji un dejotāji izceļas ar īpaši radošu pieeju horeogrāfijai un elegantu dejas meistarību, tāpēc ir vieni no visbiežāk pieprasītākajiem paraugdemonstrējumu sniegšanai dažādos sarīkojumos un prestižākajās ballēs.

Mēs cenšamies iedvesmot cilvēkus uz personīgo izaugsmi caur deju, nepārtrauktu tieksmi uz pilnību. Dejošana ir inteliģents, aktīvs, fiziski un garīgi augstvērtīgs laika pavadīšanas veids un mūsu uzdevums ir ar dejas palīdzību celt sabiedrības vispārējo inteliģences līmeni.

Balles un sporta dejām agrāk apzīmējums bija viens – sarīkojumu dejas. Arī šodien tās nav divas dažādas lietas – tie ir tikai divi paralēli attīstības virzieni, kas viens otru neizslēdz. Tieši Evita Pavasare ir pirmā no deju pedagogiem Latvijā, kura pacēlusi sporta deju tehnisko līmeni skatuves mākslas emocionālajā līmenī.

Deju nodarbībās Jums ir iespēja gan apgūt balles deju pamatus, gan attīstīt savu prasmi tālāk līdz iespējai piedalīties koncertuzvedumos vai sacensībās. Gatavojoties kāzām jaunais pāris iemācīsies oriģinālu un neatkārtojamu deju sava mūža lielajai dienai. Darba kolektīvi, studentu korporācijas un citi interesenti var pieteikties speciālai deju apmācībai kādam nozīmīgam sarīkojumam.

Lai kāds būtu mērķis uzsākot dejošanu, nodarbības attīstīs Jūsu kustību koordināciju, elastību, veiklību un izturību, bet galvenais – pārliecību un pašcieņu.

Savējiem

Lietotājvārds vai e-pasts
Parole

Kontakti

Rīga, LV – 1012
Kr. Barona 97a

Mob. tālr.+371 29455558
dkevita@inbox.lv
Insbergs — mājaslapu izstrāde un uzturēšana

Sludinājumi

Sludinājumu pagaidām nav.
© DK Evita, visas tiesības aizsargātas, 2019 Izstrādātājs - SIA Insbergs
Uz sākumu